ZDJĘCIA MIASTA ŁODZI
Wykorzystywanie zdjęć opublikowanych na blogu jedynie za zgod± autora (Dz.U. z 1994 r. Nr 24, poz. 83)

Kontakt z autorem"W¶ród ¶wiatłocieni
wyblakłych miraży
kolor
jak błysk
i w¶ród marzeń
odnajduję od nowa
kamień,dom,li¶ć
każdego zak±tka
mojego miasta"

L.M.Lenartowiczzycie w zdjeciach...

statystyka

Strony o Łodzi
Moje Miasto ŁódĽ

Promote Your Page Too
czwartek, 19 wrze¶nia 2013
Piotrkowska 40

Zgodnie z wczorajszym założeniem dzi¶ pokazuję drug± klatkę schodow± jak± wczoraj udało mi się odwiedzić. Jest ona jedn± z lepiej zachowanych i posiada całkowicie drewniane schody! Sami proszę oceńcie, która wspanialsza.

Je¶li kogo¶ zainspirowały klatki schodowe to zapraszam TUTAJ i TUTAJ i TUTAJ :). Miłego ogl±dania.

¶roda, 18 wrze¶nia 2013
Rewolucji 11

Dawno nie było nic z moich wędrówek po zapomnianych zak±tkach Łodzi. Tyle się dzieje ostatnimi czasy w mie¶cie i kulturalnie i remontowo i inwestycyjnie, że nie nad±żam z fotografowaniem co ciekawszych tematów. Ostatnio przez przypadek wpadły mi dwa adresy gdzie miały być zlokalizowane ciekawe klatki schodowe. Dzi¶ tam poszedłem, sprawdziłem i się nie zawiodłem. Bajka! Zdjęcia wrzucam na szybko, nie s± idealne. Muszę tam koniecznie wrócić!

sobota, 30 marca 2013
Andrzeja Struga 3

Kiedy biegniesz chodnikami przez miasto w otaczaj±cym zgiełku, w¶ród setek szarych ludzi, jednakowych, zamotanych zachęcam do chwilowego wył±czenia się z tego tłumu, zatrzymania na tejże ulicy, spojrzenia w górę i zwrócenia uwagi na fascynuj±cy ¶wiat form wisz±cych nad naszymi głowami. Popatrzmy przez chwilę na fasady, zdobienia, detale miasta w którym przyszło nam żyć. Je¶li jeste¶cie odważni wejdĽcie czasem w bramę, w podwórko, na klatkę schodow±, a odkryjecie inny ¶wiat, miasto jakiego nie znacie. Po cóż zapytacie? Tylko po to, by wyrwać się z wszechobecnego trendu i mody na po¶piech, na bylejako¶ć życia i jego komercyjny wymiar. Warto zrobić co¶ dla siebie, doznać innego natchnienia i uwrażliwić się na rzeczy niedostrzegane na co dzień przez zabijaj±cy nas trend po¶piechu.

Zdjęcia kamienicy na ul. A. Struga 3.

czwartek, 22 marca 2012
Piotrkowska 99

Klatki, klatki, klatki!!! Wci±ż mnie pochłaniaj± i hipnotyzuj±. Dzi¶ klatka z Piotrkowskiej 99. Je¶li się komu¶ podoba TUTAJ znajdzie więcej innych zdjęć.

sobota, 11 lutego 2012
Moje inspiracje

Na placu Wolno¶ci staram się bywać. I lubię wtedy i¶ć na ¶rodek pod pomnik Tadeusza. Mogę wtedy godzinami obserwować ludzi, ruch tramwajowy wokół placu, przemieszczanie się wszelkiej materii w tkance miejskiej. Jestem stanowczym przeciwnikiem psucia tego miejsca pomysłem przesunięcia pomnika na skraj placu. Widok, który dzi¶ przedstawiam jest którym¶ z rzędu obrazkiem st±d na Pietrynę. Pietrynę widzian± ze ¶rodka placu, wła¶nie z cokołu pomnika. Nie znudzi mi się on  przenigdy!

A co mnie hipnotyzuje jeszcze zobaczcie proszę na FB galerii: "Miasto jak narkotyk".

 
1 , 2 , 3 , 4