ZDJĘCIA MIASTA ŁODZI
Wykorzystywanie zdjęć opublikowanych na blogu jedynie za zgod± autora (Dz.U. z 1994 r. Nr 24, poz. 83)

Kontakt z autorem"W¶ród ¶wiatłocieni
wyblakłych miraży
kolor
jak błysk
i w¶ród marzeń
odnajduję od nowa
kamień,dom,li¶ć
każdego zak±tka
mojego miasta"

L.M.Lenartowiczzycie w zdjeciach...

statystyka

Strony o Łodzi
Moje Miasto ŁódĽ

Promote Your Page Too
niedziela, 08 sierpnia 2010
rondo Broniewskiego

W tym roku przeskoczono odwieczny temat zanidbanej zieleni w przestrzeni miejskiej. Udało się w końcu przełamać stereotyp i na wszystkich dużych rondach i na Piotrkowskiej zasadzono różnobarwne kwiaty. Na rondzie Broniewskiego kobierec ma barwy miejskie.

wtorek, 02 marca 2010
Retkinia Północ

Oj mało zdjęć z tych rejonów miasta u mnie na blogu, mało... To - znalazłem zupełnie przypadkiem robi±c porz±dki w przepastnych czelu¶ciach folderów dziesi±tek płyt.

Ale przyzanam się szczerze, choć nie darzę szczególn± sympati± samej Retkini, to mam olbrzymi sentyment do tego pola ł±cz±cego wła¶nie to osiedle z Brusem na Konstantynowskiej.

niedziela, 24 stycznia 2010
WIDZEW WSCHÓD

A dzi¶ dla odmiany pocztówka z miejsca, gdzie mieszkałem przez 20 lat. Bardzo lubię to osiedle, jednak specyfika "odmiennej strefy klimatycznej", czyli wiatrów, zimna i przeci±gów spowodowała, że wolę już cieplejsze rejony Łodzi. W końcu to wschód:)

 

niedziela, 14 paĽdziernika 2007
Widzew Wschód
Oto kolejna fotka z mojego byłego osiedla. Dawniej mówiono na nie "kolorowe". Dzisiaj ta czę¶ć osiedla chyba bardziej zasługuje na to miano.
 
 

 
 
 
niedziela, 23 wrze¶nia 2007
Kurczaki

    Jest to jedna z bardziej charakterystycznych nazw padaj±ca w Łodzi. Na dzisiejszej fotce przedstawiam kawałek osiedla Chojny wraz z pętl± tramwajow± Kurczaki bior±c± sw± nazwę od ulicy Kurczaki biegn±cej tuż obok niej.

 

 
1 , 2