ZDJĘCIA MIASTA ŁODZI
Wykorzystywanie zdjęć opublikowanych na blogu jedynie za zgod± autora (Dz.U. z 1994 r. Nr 24, poz. 83)

Kontakt z autorem"W¶ród ¶wiatłocieni
wyblakłych miraży
kolor
jak błysk
i w¶ród marzeń
odnajduję od nowa
kamień,dom,li¶ć
każdego zak±tka
mojego miasta"

L.M.Lenartowiczzycie w zdjeciach...

statystyka

Strony o Łodzi
Moje Miasto ŁódĽ

Promote Your Page Too
czwartek, 30 maja 2013
SIMu ci±g dalszy

W ubiegłym roku jako uzupełnienie SIMu pojawiły się drogowskazy kieruj±ce do ważnych obiektów i instytucji, miejsc użytku publicznego, atrakcji w mie¶cie. Cieszy ten fakt i choć system powstaje w bólach już kilka ładnych lat mam nadzieję, że doczeka się pełnej realizacji. W tym roku na nowo wyremontowanym odcinku Piotrkowskiej pojawi± się kolejne jego elementy.

wtorek, 28 grudnia 2010
SIM etap trzeci

Drugi etap SIM zakończył stawianie dużych biało-niebieskich tablic kieruj±cych bezpo¶rednio z głównych ulic do dzielnic i ważnych obiektów użyteczno¶ci publicznej. Etap trzeci wła¶nie trwa i polega na  bardziej szczegółowym kierowaniu do osiedli, szpitali i zabytków, poprzez duże czerwono-niebieskie tablice. W poszczególnych osiedlach dodatkowo ustawiane s± małe tabliczki ze strzałkami informuj±ce nas o tym, jak daleko znajduj± się urzędy, szpitale, policja.

Szkoda tylko, że informacje na tablicach SIM II i III często się powielaj± i s± zbyt ogólne.

pi±tek, 31 lipca 2009
SIM

System informacji miejskiej wkroczył w drugi etap. Już prawie na wszystkich głównych ulicach zawisły czytelne niebieskie i br±zowe tablice z ich nazwami, przyszła więc kolej na duże tablice kierunkowe z oznaczonymi wyraĽnie ważnymi instytucjami i miejscami. Od tygodnia trwa na mie¶cie montaż tych ładnych tablic.

 

sobota, 06 wrze¶nia 2008
Wólczańska / Skorupki

Ostatnio bed±c w tych rejonach moj± uwagę zwróciły tablice z nazwami ulic na skrzyżowaniu. Okazuje się, że system SIM  ¶wietnie pezentuje wizualnie zarys dzielnic miasta, w tym wydaniu możemy zobaczyć, która czę¶ć należy do ¶cisłego Centrum, a która nie.

 

 

 

 niedziela, 31 sierpnia 2008
Majstersztyk

Coraz więcej dzieje się nad naszymi głowami:)

 

 
1 , 2 , 3