ZDJĘCIA MIASTA ŁODZI
Wykorzystywanie zdjęć opublikowanych na blogu jedynie za zgod± autora (Dz.U. z 1994 r. Nr 24, poz. 83)

Kontakt z autorem"W¶ród ¶wiatłocieni
wyblakłych miraży
kolor
jak błysk
i w¶ród marzeń
odnajduję od nowa
kamień,dom,li¶ć
każdego zak±tka
mojego miasta"

L.M.Lenartowiczzycie w zdjeciach...

statystyka

Strony o Łodzi
Moje Miasto ŁódĽ

Promote Your Page Too
niedziela, 27 lutego 2011
SzadĽ

Nie lubię zimy. Bardzo nie lubię zimy. Jest jednak co¶ co powoduje, że czasem my¶lę o niej. To szadĽ, która osadza się na wszystkim w mroĽne dni. Trzeba na ni± zapolować, nie pojawia się zbyt często. Ale mroĽne powietrze rekompensuj± wyczarowane przez naturę widoki, które mnie fotografa czaruj± i hipnotyzuj±. Tej zimy szadĽ pojawiła się 29 stycznia 2011 roku.

 

niedziela, 26 grudnia 2010
Zima 2010

Nareszcie jest już po ¦więtach, czas zakupowego obłędu i obżarstwa min±ł. Pozostała jednak zima, która w tym roku dała się już wszystkim we znaki. A jest przecież normalna, zwykła jak za dawnych lat: zimna, ¶nieżna. Niestety choć trwa już od miesi±ca -  dopiero co się zaczęła, oczywi¶cie wg. kalendarza, a nam pozostaje się przyzwyczaić i czekać do wiosny.

czwartek, 08 stycznia 2009
ZIMA 2009

Tak się złożyło, że zimę mamy raczej lekk±. Ostatnio życzyłem Wszystkim ¶niegu i ¶nieg spadł, nawet dużo miejscami. Przyszedł też ostry mróz i słonko, które znakomicie komponuje się z tak± sceneri±. Dzisiaj więc trzy zimowe obrazki zrobione tu i tam, przedstawiaj±ce różne miejsca w dzielnicy Widzew.

 

W Nowym 2009 roku życzę Wszystkim takiej pogody ducha i słońca jak na tych zdjęciach poniżej.

 

 

 
 

poniedziałek, 07 stycznia 2008
ZIMA

Wczoraj była okrutna pogoda na zdjęcia, ale ja i tak pokręciłem się po mie¶cie z aparatem. Tak więc jak na zimow± scenerię przystało taki widoczek na zamarznięty staw przy Przędzalnianej. W tle buduj± się lofty.

 

wtorek, 29 maja 2007
¬ródliska I zim±

Ostatno było ekstremalnie gor±co, więc może dla ochłody trochę zimy. W tle łódzka Filmówka.