ZDJĘCIA MIASTA ŁODZI
Wykorzystywanie zdjęć opublikowanych na blogu jedynie za zgod± autora (Dz.U. z 1994 r. Nr 24, poz. 83)

Kontakt z autorem"W¶ród ¶wiatłocieni
wyblakłych miraży
kolor
jak błysk
i w¶ród marzeń
odnajduję od nowa
kamień,dom,li¶ć
każdego zak±tka
mojego miasta"

L.M.Lenartowiczzycie w zdjeciach...

statystyka

Strony o Łodzi
Moje Miasto ŁódĽ

Promote Your Page Too
pi±tek, 01 marca 2013
Przystanek Manufaktura

Lubię ciepłe spokojne wieczory w Manufakturze, gdy siadam sobie tam ot tak na rynku i patrzę na ludzi, fontannę. Delektuję się wtedy długim wieczorem. I zawsze do głowy przychodzi mi taka refleksja, że Manufaktura jest symbolem obalenia łódzkiego fatum inwestycyjnego, niedasizmu zakończonego wielkim sukcesem na całej linii. Jest też jak na razie samotnym okrętem w tym swoim sukcesie. Czekam na kolejne wielkie inwestycje, których realizacja zakończy się w manufakturowy sposób.

wtorek, 27 grudnia 2011
¦wi±teczna Manu

Choć w tym roku nie było ¶niegu na ¦więta, klimat tego okresu najlepiej dało się poczuć w Manufakturze. Jednak z cał± stanowczo¶ci± jestem przeciwnikiem tego mega komercyjnego zamieszania i ludzkiego szału w poszukiwaniu gwiazdki z nieba. Kiedy inni biegali w po¶piechu kupuj±c WSZYSTKO, ja spokojnie robiłem sobie tam zdjęcia.

pi±tek, 02 wrze¶nia 2011
manu

Pewnego dnia w wakacje zniknęła w Łodzi FAKTURA. Zostało samo MANU. I jest ok, bo i tak wszyscy tutaj tak na ni± mówi±. Wielkie litery u bram Manufaktury po pięciu latach doczekały się remontu. Brawa należ± się komu¶ kto wymy¶lił takie rozwi±zanie problemu!

 

¶roda, 13 kwietnia 2011
100000 wej¶ć na bloga

13 kwietnia pękło sto tysięcy wej¶ć na bloga Moje miasto ŁódĽ. W zasadzie wynik licznika Bloxowego jest nieco sztuczny i nie do końca prawdziwy. Według stat4u od 13 czerwca 2008 roku było 193234 zainicjowanych wej¶ć.  Nie chodzi tutaj o to, by się tym chwalić, ale o pewne podsumowanie i materiał do porównań na przyszło¶ć. Blog został założony 25.04.2007 roku i obecnie w 37 kategoriach zamieszczono w nim prawie 1000 zdjęć na 128 kartach. Cały czas mam wrażenie, że o wielu miejscach Łodzi nie wspomniałem, że pewne aspekty i tematy nie zostały jeszcze poruszone i czekjaj± na swoj± kolej. Ale wszystko w swoim czasie!

Wszystkim fanom , miło¶nikom i mieszkańcom Łodzi oraz go¶ciom  z całego ¶wiata dziękuję za zainteresowanie i miłe słowa.  Pozdrawiam.

czwartek, 24 lipca 2008
Największe litery w Łodzi
Jednych fascynuj±, innych wręcz raż± kiczem. Manufakturowy szyld od ul. Zachodniej napewno doskonale nadaje się do uwieczniania wzrostu małych dzieci. Niestety nie ma literki "P" więc mój Piotru¶ pozuje do "a".
 
 

 
 
 

 

 
1 , 2 , 3