ZDJĘCIA MIASTA ŁODZI
Wykorzystywanie zdjęć opublikowanych na blogu jedynie za zgod± autora (Dz.U. z 1994 r. Nr 24, poz. 83)

Kontakt z autorem"W¶ród ¶wiatłocieni
wyblakłych miraży
kolor
jak błysk
i w¶ród marzeń
odnajduję od nowa
kamień,dom,li¶ć
każdego zak±tka
mojego miasta"

L.M.Lenartowiczzycie w zdjeciach...

statystyka

Strony o Łodzi
Moje Miasto ŁódĽ

Promote Your Page Too
sobota, 11 sierpnia 2012
Wieża

Obiecałem, że będzie tu przybywało zdjęć z różnych łódzkich klatek schodowych. Od jakiego¶ czasu tak mam, że wchodzę sobie to tu, to tam i poznaję nowe nieznane mi miejsca. Klatki schodowe potrafi± zaskakiwać i do końca do ostatniego piętra nie da się przewidzieć co skrywaj±. Dlatego jest to fascynuj±ce zajęcie. Pozwala choć na chwilę oderwać się od zgiełku ulicy i odkrywa nowy obraz jakiego się nie spodziewamy.

Podwórko na A. Struga.

niedziela, 01 lipca 2012
Lotnisko Lublinek

Port lotniczy im. Władysława Reymonta w Łodzi doczekał się nowego terminala, pierwszego z prawdziwego zdarzenia. Lotnisko wci±ż się rozbudowuje, nowy budynek jest duży, nowoczesny, całkiem nieĽle się prezentuje i ułatwi odprawę rosn±cej wci±ż liczby turystów i mieszkańców lataj±cych z Łodzi.

Sienkiewicza róg Tuwima

wtorek, 26 czerwca 2012
Pomnik Łodzian Przełomu Tysi±cleci

Pomnik Łodzian Przełomu Tysi±cleci to nawierzchnia jezdni ulicy Piotrkowskiej w Łodzi ułożona z ponad 13.454 kostek brukowych, każda z żeliwn± płytk± z imieniem i nazwiskiem fundatora. Wła¶nie trwa kolejny etap składania zamówień na nowe kostki. Nigdy nie udało mi się zrobić ciekawego zdjęcia tego pomnika. Dzisiejsze wła¶ciwie też go do końca nie przedstawia. Skoro jeszcze na blogu go nie pokazałem, to podpinam ten temat do takiego zdjęcia:)

Inspector Gadget

Okazuje się, że dobre graffiti pojawia się w różnych czę¶ciach miasta. Można się na takowe natkn±ć zupełnie przypadkiem, jak ja kiedy id±c ul. Broniewskiego pomiędzy pawilonami handlowymi wypatrzyłem nagle co¶ co mnie ubawiło i powaliło na ziemię. Proste, genialnie proste, ładne i dobrze wykonane! Tak więc nie tylko wielki format rz±dzi w Łodzi! Chwali się!