ZDJĘCIA MIASTA ŁODZI
Wykorzystywanie zdjęć opublikowanych na blogu jedynie za zgod± autora (Dz.U. z 1994 r. Nr 24, poz. 83)

Kontakt z autorem"W¶ród ¶wiatłocieni
wyblakłych miraży
kolor
jak błysk
i w¶ród marzeń
odnajduję od nowa
kamień,dom,li¶ć
każdego zak±tka
mojego miasta"

L.M.Lenartowiczzycie w zdjeciach...

statystyka

Strony o Łodzi
Moje Miasto ŁódĽ

Promote Your Page Too
czwartek, 19 wrze¶nia 2013
Piotrkowska 40

Zgodnie z wczorajszym założeniem dzi¶ pokazuję drug± klatkę schodow± jak± wczoraj udało mi się odwiedzić. Jest ona jedn± z lepiej zachowanych i posiada całkowicie drewniane schody! Sami proszę oceńcie, która wspanialsza.

Je¶li kogo¶ zainspirowały klatki schodowe to zapraszam TUTAJ i TUTAJ i TUTAJ :). Miłego ogl±dania.

¶roda, 18 wrze¶nia 2013
Rewolucji 11

Dawno nie było nic z moich wędrówek po zapomnianych zak±tkach Łodzi. Tyle się dzieje ostatnimi czasy w mie¶cie i kulturalnie i remontowo i inwestycyjnie, że nie nad±żam z fotografowaniem co ciekawszych tematów. Ostatnio przez przypadek wpadły mi dwa adresy gdzie miały być zlokalizowane ciekawe klatki schodowe. Dzi¶ tam poszedłem, sprawdziłem i się nie zawiodłem. Bajka! Zdjęcia wrzucam na szybko, nie s± idealne. Muszę tam koniecznie wrócić!

¶roda, 21 sierpnia 2013
Budzi się noc

Kiedy zapada zmierzch i lampy zaczynaj± roz¶wietlać miasto polecam wtedy być w miejscu sk±d będzie można niespiesznie obserwować to zjawisko. Najlepiej gdzie¶ wysoko, gdzie jest cicho i spokojnie, nikt nie zakłóci nam tych chwil spędzonych z przestrzeni±. Dzisiejsze zdjęcia powstały wła¶nie w takich warunkach. Widok zachodniej strony Łodzi widzianej z okolic Radiostacji.

niedziela, 18 sierpnia 2013
Nowe Centrum Łodzi

Choć wielu malkontentów uważa, że nie uda się dokończyć wielkich inwestycji rozpoczętych przez miasto przebudowa i budowa w wielu miejscach trwa w najlepsze. Dzi¶ zdjęcia z 22 metrów nad ziemi± z drabiny strażackiej ustawionej na skrzyżowaniu Kilińskiego / Traugutta podczas obchodów urodzin miasta. Można zobaczyć jak wielk± inwestycj± jest budowany nowy dworzec ŁódĽ Fabryczna, oraz w jakim zakresie zostanie przebudowane skrzyżowanie Kilińskiego / Narutowicza.

¶roda, 19 czerwca 2013
Kurka

Galeria Urban Forms wzbogaciła się o kolejny mural, który powstał na ¶cianie kamienicy przy al. Politechniki 16 na pocz±tku czerwca. Twórcami murala jest łódzka grupa Etam Crew, a inspiracj± był wiersz Juliana Tuwima "W areoplanie".

 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 104