ZDJĘCIA MIASTA ŁODZI
Wykorzystywanie zdjęć opublikowanych na blogu jedynie za zgod± autora (Dz.U. z 1994 r. Nr 24, poz. 83)

Kontakt z autorem"W¶ród ¶wiatłocieni
wyblakłych miraży
kolor
jak błysk
i w¶ród marzeń
odnajduję od nowa
kamień,dom,li¶ć
każdego zak±tka
mojego miasta"

L.M.Lenartowiczzycie w zdjeciach...

statystyka

Strony o Łodzi
Moje Miasto ŁódĽ

Promote Your Page Too
Blog > Komentarze do wpisu
Rewolucji 11

Dawno nie było nic z moich wędrówek po zapomnianych zak±tkach Łodzi. Tyle się dzieje ostatnimi czasy w mie¶cie i kulturalnie i remontowo i inwestycyjnie, że nie nad±żam z fotografowaniem co ciekawszych tematów. Ostatnio przez przypadek wpadły mi dwa adresy gdzie miały być zlokalizowane ciekawe klatki schodowe. Dzi¶ tam poszedłem, sprawdziłem i się nie zawiodłem. Bajka! Zdjęcia wrzucam na szybko, nie s± idealne. Muszę tam koniecznie wrócić!

¶roda, 18 wrze¶nia 2013, gtg2002

Polecane wpisy

  • Andrzeja Struga 3

    Kiedy biegniesz chodnikami przez miasto w otaczaj±cym zgiełku, w¶ród setek szarych ludzi, jednakowych, zamotanych zachęcam do chwilowego wył±czenia się z tego t

  • Piotrkowska 99

    Klatki, klatki, klatki!!! Wci±ż mnie pochłaniaj± i hipnotyzuj±. Dzi¶ klatka z Piotrkowskiej 99. Je¶li się komu¶ podoba TUTAJ znajdzie więcej innych zdjęć.

  • Moje inspiracje

    Na placu Wolno¶ci staram się bywać. I lubię wtedy i¶ć na ¶rodek pod pomnik Tadeusza. Mogę wtedy godzinami obserwować ludzi, ruch tramwajowy wokół placu, przemie

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu:
Komentarze
2015/05/07 09:46:26
Zgadzam się, w tamtym rejonie nawet drukarnia internetowa ma od jakiego¶ czasu oddział. Generalnie miasto zaczyna powracać do pięknego wygl±du, cierpliwo¶ci :)